Logo Stolmar Suchodolscy Sp.j.
czekam


Inwestycja zrealizowana Szwoleżerów 142. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
SZWOLEŻERÓW, Ząbki ul. Szwoleżerów 142 - inwestycja zrealizowana

W budynku o ciekawej architekturze znajdują się 64 lokale w metrażu od 25 m2 do 70 m2 na pięciu kondygnacjach nadziemnych. Są w nim mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe z balkonami i tarasami, a także ogródkami.
Miejsca parkingowe zaprojektowaliśmy w podziemnym garażu wielostanowiskowym oraz na zewnątrz budynku.
Na dachu budynku powstał ogródek rekreacyjny przeznaczony do spędzania wolnego czasu przez wszystkich mieszkańców.
Teren jest ogrodzony aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę.
W promieniu kilkuset metrów znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej (Z-2) i ZTM (199). Szybki wyjazd z miasta zapewnia przebiegająca nieopodal trasa S8.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscu o doskonale rozwiniętej infrastrukturze – bliski dostęp do licznych przedszkoli, szkoły, sklepów, klubu fitness, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i ścieżki rowerowej.
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Szwoleżerów 142. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
JAGIELLOŃSKA, Ząbki ul. Jagiellońska 12 - inwestycja zrealizowana

To kameralny budynek posiadający 36 lokali mieszkalnych. Powstał w otoczeniu spokojnej, niskiej zabudowy u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Kaszubskiej w Ząbkach.
Budynek przy ul. Jagiellońskiej posiada 4 kondygnacje mieszkalne i 2 kondygnacje, na których znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Komfortowe przemieszczanie się zapewnia winda zjeżdżająca na wszystkie kondygnacje.
Lokale mieszkalne posiadają zróżnicowane powierzchnie od 27 m2 do 67 m2. Zostały oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców.
Wyróżniającym elementem naszej inwestycji jest miejsce rekreacyjne, które powstało na dachu budynku dając strefę relaksu i odpoczynku mieszkańcom.
Lokalizacja tej inwestycji zapewnia mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej autobusów 199, 345, Z1, Z2 i Z3, a także szybki wyjazd na trasę S8 i drogę nr 631 czyli ul. Żołnierską. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteka, liczne przedszkola, powstała nowa szkoła podstawowa.
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Andersena II. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Andersena II, Ząbki ul. Andersena 45 - inwestycja zrealizowana

Jest to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstał on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
Inwestycja zawiera 115 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 35 m2 do 95 m2 z przestronnymi balkonami. Niektóre z lokali posiadają nawet dwie powierzchnie balkonowe. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej.
W budynku, od strony ulicy Andersena znajdują się lokale użytkowe, które ułatwiają mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.
To co wyróżnia tę inwestycję to stworzone patio – wewnętrzny dziedziniec, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Andersena I. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Andersena I, Ząbki ul. Andersena 12 róg ul Dzikiej - inwestycja zrealizowana

W ramach inwestycji Andersena I znajdującej się przy ul. Andersena 12 róg ul. Dzikiej w Ząbkach powstał położony w spokojnej części miasta, budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi. Atrakcyjnie zaprojektowany, z szerokim zakresem metraży mieszkań (od 27 m2 do 84 m2), dobrze doświetlony (większość mieszkań z ekspozycją południową lub dwustronne), o praktycznym rozkładzie pomieszczeń. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności i komfortu.
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Maczka. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Osiedle Maczka, Ząbki ul. Powstańców 27 - inwestycja zrealizowana

Osiedle Maczka zlokalizowane przy ul. Powstańców 27 róg ul. Maczka w Ząbkach. To ciekawie zaprojektowany budynek, w którym znalazły się mieszkania w metrażu od 37 m2 do 106 m2 oraz lokale usługowe od 37 m2 do 150 m2.
Budynek wyposażony został w przestronny garaż dwupoziomowy i windy od poziomu -1. Wejścia do budynku zostały ogrodzone. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadało tej okolicy charakteru lokalnego centrum Ząbek. Zaprojektowany pasaż usług w parterze budynku oraz plac z ławkami i zielenią, zapewniają mieszkańcom wygody miejskiego życia.
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Malczewskiego. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Budynek przy ul. Powstańców 56, Ząbki - inwestycja zrealizowana

Budynek przy ul. Powstańców 56 róg ulicy Malczewskiego powstał w latach 2012–2013. Znajduje się w nim 11 lokali mieszkalnych i 2 lokale usługowe na 4 kondygnacjach. Umiejscowiony został przy jednej z głównych ulic Ząbek – ul. Powstańców – zapewniającej szybki dostęp do komunikacji miejskiej, usług i edukacji (przedszkola, szkoła).
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Lipowa. Mińsk Mazowiecki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Osiedle przy ul. Lipowej 13 w Mińsku Mazowieckim - inwestycja zrealizowana

Osiedle przy ul. Lipowej to trzy nowoczesne budynki wielorodzinne zrealizowane w latach 2012–2014. Zlokalizowane zostały blisko centrum miasta – 300 m od stacji Mińsk Mazowiecki, 200 m od marketu Kaufland, w spokojnej okolicy, wokół dużo zieleni i starych cienistych drzew. Teren osiedla został ogrodzony i znajduje się na nim plac zabaw.
Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Podleśna. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Osiedle Podleślna, Ząbki ul. Podleśna 12/14- inwestycja zrealizowana

Osiedle Podleślna zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Podleśnej 12/14 charakteryzuje się nowoczesną architekturą mieszkaniową, ciekawym rozkładem mieszkań i słonecznymi przestrzeniami wspólnymi. Ukształtowanie ogródka i placu zabaw nadaje miejscu kameralny charakter, a niska gęstość okolicznej zabudowy dobrze wpływa na relacje sąsiedzkie. W tej inwestycji zapewniliśmy mieszkańcom wysoki standard lokali.

Zobacz więcejInwestycja zrealizowana Krucza. Ząbki. Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Osiedle przy ul. Kruczej 21, Ząbki - inwestycja zrealizowana

Osiedle przy ul. Kruczej 21 to budynek usytuowany w zacisznej części Ząbek u zbiegu ulic Gajowej i Kruczej w bezpośrednim sąsiedztwie lasów drewnickich. Dużym atutem jest bliskość dworca PKP, co gwarantuje bezpośredni i szybki dojazd do centrum Warszawy (Dworzec Wileński). Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, o przystępnym metrażu 34-60 m2, zostały przygotowane z myślą o wygodzie mieszkańców. Doświadczony projektant zadbał o atrakcyjność i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Standardowe wyposażenie mieszkań w 5-komorowe okna i drzwi antywłamaniowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Budynek został wyposażony w windę, a w ogrodzie przygotowaliśmy plac zabaw i miejsca przeznaczone do wypoczynku. Całość terenu jest ogrodzona stalowym parkanem.

Zobacz więcejZadzwoń

502 050 070
607 607 602
501 311 313
Napisz do nas

biuro@mieszkaniastolmar.pl
Śledź nas

logo_fb
Zeskanuj
Kod QR Biuro Sprzedaży Stolmar Suchodolscy Sp.j.


Biuro Sprzedaży Stolmar Suchodolscy Sp.j.
ul. Powstańców 27 (wejście od ul. Maczka)
05-091 Ząbki
mazowieckie

Zapraszamy:

   Poniedziałek 8.00-19.00
   Wt.-Czw. 7.00-19.00
   Piątek 7.00-17.00
   Sobota 10.00-14.00
Stolmar Suchodolscy Sp.j. - domy na sprzedaż Radzymin, nowe mieszkania Ząbki.
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej,
mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, ale mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.
Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków
Copyright © 2022 Stolmar Suchodolscy Sp.j.
Powered by Yancoon Lagoon
Logo waiter
Trwa ładowanie
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe” a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się to wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od Stolmar Suchodolscy Sp.j. (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Stolmar Suchodolscy Sp.j. z siedzibą w Świdry 2E, 21-400 Łuków.